«Роланд» стартував

У неділю, 17 лютого, у рамках підготовки до сезону 2013 року у Івано-Франківську відбувся тур зимового чемпіонату Західної України з регбі-15.

Цей турнір носить виключно тренувальний характер і має на меті підвищення фізичної підготовки (ігри проходять на снігу), відновлення ігрових кондицій, надання можливості отримати ігрову практику молодим гравцям. У даному чемпіонаті беруть участь три львівські команди: : «Сокіл», «Спартак-Верховина» та «Батяри», «Роланд» та дебютант чемпіонату України тернопільський «Терен».

Ігри турніру проходять за туровою системою , кожна команда проводить по 2-3 гри в день за скороченим регламентом.

У звітному турі франківські регбісти здобули дві перемоги з переконливим рахунком 20:5 над «Батярами» та «Тереном» і мінімально поступилися «Спартаку-Верховині» - 5:10.

Не беручи до уваги результати, кожна команда ставить перед собою завдання успішно виступити у чемпіонаті України. Свою першу гру у чемпіонаті регбісти «Роланда» проведуть у Хмельницькому проти місцевої команди «Оболонь-Університет» 7 квітня.

13 квітня «Роланд» вже вдруге візьме участь у «Кубку Балтики», який щорічно проходить у польському Гданську. Минулого року наші земляки зайняли друге місце, поступившись у фінальному поєдинку команді «Балтрекс» із латвійського Шяуляя.

Всі новини
 

20 листопада 2011 р.
Дитяча регбійна ліга Івано-Франківська взяла старт


 


20 листопада 2011 р.
Календар ігор Кубка Святого Миколая


 


20 листопада 2011 р.
Склад Дитячої регбійної ліги Івано-Франківська


 


19 листопада 2011 р.
Проект «Регбі-5»

   19 листопада 2011 року стартував Кубок Святого Миколая з регбі-5. Це перше змагання у рамках реалізації проекту «Регбі-5».

 


Сторінки: 1 2 3 4