«Роланд» стартував

У неділю, 17 лютого, у рамках підготовки до сезону 2013 року у Івано-Франківську відбувся тур зимового чемпіонату Західної України з регбі-15.

Цей турнір носить виключно тренувальний характер і має на меті підвищення фізичної підготовки (ігри проходять на снігу), відновлення ігрових кондицій, надання можливості отримати ігрову практику молодим гравцям. У даному чемпіонаті беруть участь три львівські команди: : «Сокіл», «Спартак-Верховина» та «Батяри», «Роланд» та дебютант чемпіонату України тернопільський «Терен».

Ігри турніру проходять за туровою системою , кожна команда проводить по 2-3 гри в день за скороченим регламентом.

У звітному турі франківські регбісти здобули дві перемоги з переконливим рахунком 20:5 над «Батярами» та «Тереном» і мінімально поступилися «Спартаку-Верховині» - 5:10.

Не беручи до уваги результати, кожна команда ставить перед собою завдання успішно виступити у чемпіонаті України. Свою першу гру у чемпіонаті регбісти «Роланда» проведуть у Хмельницькому проти місцевої команди «Оболонь-Університет» 7 квітня.

13 квітня «Роланд» вже вдруге візьме участь у «Кубку Балтики», який щорічно проходить у польському Гданську. Минулого року наші земляки зайняли друге місце, поступившись у фінальному поєдинку команді «Балтрекс» із латвійського Шяуляя.

Всі новини
 

18 лютого 2013 р.
Чемпіонат Івано-Франківська з регбі-5 : за крок до завершення першого етапу.


 


17 лютого 2013 р.
Зимовий Кубок Галичини з регбі


 


17 лютого 2013 р.
«Роланд» стартував

Зимовий чемпіонат Західної України з регбі.

 


09 січня 2013 р.
Фотоальбоми ігор (регбі-5)


 


22 грудня 2012 р.
Лауреати Кубка Святого Миколая


 


Сторінки: 1 2 3 4