У фіналі Кубка Святого Миколая з регбі-5 зустрінуться команди ЗШ №2 і ЗШ №19

Вже другий рік напередодні зимових свят за ініціативи Федерації регбі Івано-Франківської області і за підтримки управління освіти та науки Івано-Франківського міськвиконкому відбувається розиграш Кубка Святого Миколая з регбі-5. У турнірі беруть участь сім шкільних команд Івано-Франківська.


З 10 листопада по 15 грудня тривали попередні  ігри, у яких і визначились претенденти на головний приз. Як і минулого року у головному фіналі зустрінуться команди ЗШ №2 і ЗШ №19. Обидві команди стабільно грають протягом двох років і , якщо минулого року команда ЗШ №19 була сильнішою, то завдяки злагодженим колективним діям команди ЗШ №2 цьогорічний фінал обіцяє бути напруженим і безкомпромісним.

 Третє місце розіграють команди ЗШ №13 І ЗШ №25, які минулого року були за межею призерів. Отримавши певний досвід у попередньому сезоні, обидві команди отримали право також поборотись за нагороди.

Незважаючи на зайняте місце, без нагород не залишиться жодний учасник турніру. Святий Миколай, який особисто вручатиме всі нагороди , буде щедрим для всіх, оскільки всі учасники добре тренувались, готувались до ігор і своїми стараннями заслужили отримати справедливу винагороду.

Фінальні ігри Кубка Святого Миколая відбудуться у суботу, 22 грудня, у спортивному залі ЗШ №25. Початок ігор о 10.00. Урочисте закриття і нагородження учасників почнеться о 11.30.

Всі новини
 

18 лютого 2013 р.
Чемпіонат Івано-Франківська з регбі-5 : за крок до завершення першого етапу.


 


17 лютого 2013 р.
Зимовий Кубок Галичини з регбі


 


17 лютого 2013 р.
«Роланд» стартував

Зимовий чемпіонат Західної України з регбі.

 


09 січня 2013 р.
Фотоальбоми ігор (регбі-5)


 


22 грудня 2012 р.
Лауреати Кубка Святого Миколая


 


Сторінки: 1 2 3 4