Визначились перші фаворити Кубка Святого Миколая

Команди групи А у черговий день ігор визначали команди, які позмагаються за головні нагороди Кубка Святого Миколая. Без сумніву, головним фаворитом групи вважалась команда ЗШ №19, але шлях до вершини виявився не простим.

У своїй першій грі фаворит досить легко «розібрався» з командою ЗШ №15, яка не погано показала себе у попередніх іграх. Цього разу із-за відсутності лідерів команди Іванюка Андрія і Романіва Юрія інтриги у грі не вийшло. П’ять разів Василів Андрій і раз Мартинов Максим  забезпечили своїй команді перемогу 30:0. Друга гра команди ЗШ №19 проти команди ЗШ №25 з добре налагодженим захистом в атакуючій ланці «не пішла», а одна з разючих контратак суперника у виконанні Дожданюка Андрія принесла сенсаційну перемогу команді ЗШ №25 з рахунком 5:0. Цей результат явно не влаштовував команду ЗШ №19. Для того,  що б зайняти перше місце у групі і зіграти у головному фіналі , команді необхідна була перемога у останній грі проти Вовчинецької ЗШ. І вона її здобула – 15:5. Знову три рази відзначився Василів А., у суперників - Білінський Віталій.


Після перемоги над лідером, здавалось, що команда ЗШ №25 отримає перемогу і у грі з командою із Вовчинців. Проте суперники на такий сюжет не погодились  і одну із своїх атак завершили результативно – відзначився Білінський В. Лише під кінець гри Куриляк Максим вирівняв рахунок у грі -5:5 і тим самим підтвердив, що передбачити переможця у будь-якій грі не можливо і кожна з команд заслуговує на похвалу. У грі ЗШ №25 і ЗШ №15 перемогу здобула перша команда – 10:0. Відзначились Куриляк Максим і Мазурик Олександр.

Після невдалого старту на мажорній ноті закінчила виступи у груповому турнірі команда з Вовчинець. У останній грі вона перемогла команду ЗШ №15, яка, навпаки, добре стартувала, але відсутність кращих гравців в останній день не дозволила втрутитись у боротьбу за високе місце. Переможний результат  забезпечив Білінський Віталій, зробивши чотири «спроби».

У не простій боротьбі перше місце зайняла команда ЗШ №19 і зіграє у фіналі  Кубка Святого Миколая, за третє місце позмагається команда ЗШ №25. Їхні суперники визначаться 15 грудня.


Всі новини
 

18 лютого 2013 р.
Чемпіонат Івано-Франківська з регбі-5 : за крок до завершення першого етапу.


 


17 лютого 2013 р.
Зимовий Кубок Галичини з регбі


 


17 лютого 2013 р.
«Роланд» стартував

Зимовий чемпіонат Західної України з регбі.

 


09 січня 2013 р.
Фотоальбоми ігор (регбі-5)


 


22 грудня 2012 р.
Лауреати Кубка Святого Миколая


 


Сторінки: 1 2 3 4