Хто буде першим на фінішній прямій?

У день, коли зима вступила у свої законні права, команди групи Б зіграли свої чергові ігри. Три команди у групі провели по два поєдинки.

Команда ЗШ №2, яка протягом минулого року вела запеклу боротьбу за лідерство з командою ЗШ №19, свою першу гру проводила з командою ЗШ №13, яка минулого сезону нічим особливим себе не проявила. Проте, у порівнянні з минулим роком команди зазнали певних змін у складах: команда ЗШ №2 втратила своїх лідерів, які за регламентом вже не можуть виступати із-за віку, а їхній суперник, навпаки, зберіг свій минулорічний склад і має вже певний досвід виступів. Результатом звітного протистояння стала нульова нічия. Вона засвідчила ріст майстерності одних команд і те, що іншим командам потрібно заново завойовувати здобуті раніше позиції.

Гра між командами шкіл №13 і №17 у першому таймі проходила з перемінним успіхом: на результативну атаку однієї  команди інша відповідала тим же. За рахунку 10:10 команди пішли на перерву. У другому таймі  гравці команди ЗШ №17 допустили  багато помилок у захисті, чим і скористались суперники, які довели гру до перемоги 25:10. Слід відзначити Голендера Василя (ЗШ №13) і Дутчака Дмитра (ЗШ №17), які стали авторами всіх результативних атак своїх команд.

Після цієї поразки команда ЗШ №17 не зуміла «зібратись»  і гідно зіграти з командою ЗШ №2. Клим Роман, Кеніца Руслан і два рази Петрик Ольга засмучували своїх суперників, здійснюючи «спроби» у  «заліковому полі» суперників. Рахунок 20:0 повністю відобразив рівень сил команд цього дня, але нікому не гарантував успіху на шляху до Кубка Святого Миколая.