Кубок Святого Миколая: відповіді на запитання попереду.

Повноцінний ігровий день провели команди групи А на шляху до завоювання другого за ліком Кубка Святого Миколая.

Після «сухої» нічиєї минулорічного переможця всіх турнірів команди ЗШ №19  у стартовому турі перша гра другого туру між командами ЗШ №19  і ЗШ №25, яка відзначається своєю організованою грою у захисті, обіцяла бути напруженою і безкомпромісною.  Але, як виявилось, лідерські якості Василіва Андрія були вагомішими сильної  сторони молодої команди ЗШ №25. Саме він тричі успішно завершував атаки своєї команди і разом з Мартиновим Максимом забезпечив перемогу своїй команді з рахунком 20:0.

Команда ЗШ №15 після сенсаційної нічиєї у першому турі довела свою перевагу у грі з командою Вовчинецької школи – 15:0 . Дві «спроби» у цій грі здійснив Іванюк Андрій і одну Томин Владислав. Цей виграш породив надію на появу нової команди, яка кине виклик минулорічним лідерам і буде серйозним претендентом на найвище місце у групі.

В той же час команда ЗШ № 19 у грі з вовчинецькими школярами довела, що має серйозні наміри і цього річ не опускатися нижче піднятого минулого року рівня. Команда має рівний склад гравців з явновираженим  лідером команди Василівим А., який і у звітній грі відзначився шість (!) разів  і очолив список найрезультативніших гравців турніру. Команда Вовчинецької школи, яка складається, фактично, з єдиного малокомплектного класу, зуміла відповісти однією результативною атакою у виконанні Білінського Віталія. 30:5 – переконлива перемога лідера групи А.

Остання гра дня між командами ЗШ №25 і ЗШ №15 повинна була дати відповідь на запитання: хто буде наступним за лідером і включиться у боротьбу за головний приз турніру? Але  відповіді отримати у цей день  не вдалось. Рахунок 0:0 залишив інтригу на майбутнє.


Всі новини
 

18 лютого 2013 р.
Чемпіонат Івано-Франківська з регбі-5 : за крок до завершення першого етапу.


 


17 лютого 2013 р.
Зимовий Кубок Галичини з регбі


 


17 лютого 2013 р.
«Роланд» стартував

Зимовий чемпіонат Західної України з регбі.

 


09 січня 2013 р.
Фотоальбоми ігор (регбі-5)


 


22 грудня 2012 р.
Лауреати Кубка Святого Миколая


 


Сторінки: 1 2 3 4