Стартував другий сезон Дитячої регбійної ліги Івано-Франківська


10 листопада у Фізкультурно-оздоровчому комплексі відбулось урочисте відкриття другого сезону Дитячої регбійної ліги Івано-Франківська, створеної минулого року за ініціативи Федерації регбі Івано-Франківської області при підтримці Управління освіти та науки Івано-Франківського міськвиконкому.


Як і у попередньому навчальному році ліга об’єднує сім шкільних команд, які у період з листопада 2012 року по квітень 2013 року візьмуть участь у кількох турнірах з регбі-5, а найкращі з них отримають право взяти участь у всеукраїнському фестивалі з регбі-5, який у червні відбудеться у м. Одесі.

Новий сезон відкриває Кубок Святого Миколая, який завершиться 22 грудня цього року. У двоколовому турнірі у двох групах команди визначать чотири команди, які у півфінальних та фінальних іграх розіграють головний трофей – Кубок Святого Миколая.

Право відкрити новий сезон отримали команди шкіл № 13 і № 17.Обидві команди провели гру дуже обережно і допустили багато технічних помилок. У такій ситуації більше пощастило гравцям команди ЗШ № 17, які  отримали перемогу з мінімальною перевагою – 10:5. Двічі у цій грі відзначився Шулятицький Юрій (ЗШ № 17) і раз Данилків Артур ( ЗШ № 13).

Друга гра, на відміну від попередньої, між командами шкіл № 19 і № 15 пройшла на дуже великих швидкостях. На цей раз краща атака за результатами минулого року не зуміла переграти добре організований захист своїх суперників. Результатом цього протистояння несподівано стала нічия – 0:0.

Дві  «спроби» Куриляка Максима принесли перемогу команді ЗШ № 25 над командою Вовчинецької  школи з рахунком 10:0.

В останній грі дня між командами ЗШ № 2 і ЗШ № 17 головною дійовою особою стала Оля Петрик, яка вразила всіх чудесами техніки і своїми результативними діями. Три її «спроби» принесли перемогу команді ЗШ № 2 з рахунком 15:5 і дозволили їй очолити список найрезультативніших гравців. У суперників результативну атаку завершив Проц Ігор.

Перший день ігор засвідчив добру підготовку багатьох команд до нового сезону  і дав надію побачити непідробний дитячий азарт та  безкомпромісну боротьбу за численні призи та головні нагороди Кубка.

Наступний тур відбудеться 17 листопада у спортивному залі ЗШ № 25.


Всі новини
 

18 лютого 2013 р.
Чемпіонат Івано-Франківська з регбі-5 : за крок до завершення першого етапу.


 


17 лютого 2013 р.
Зимовий Кубок Галичини з регбі


 


17 лютого 2013 р.
«Роланд» стартував

Зимовий чемпіонат Західної України з регбі.

 


09 січня 2013 р.
Фотоальбоми ігор (регбі-5)


 


22 грудня 2012 р.
Лауреати Кубка Святого Миколая


 


Сторінки: 1 2 3 4