Проект «Регбі-5»

Соціальний проект під назвою «Регбі-5» впроваджується у системі освіти Івано-Франківська за ініціативою Федерації регбі Івано-Франківської області та Регбі клубу «Роланд».

Даний проект успішно апробований у системі освіти м. Одеси , де протягом двох років кількість шкіл-учасників зросла від 12 до 36.

Регбі-5 – це безконтактна рухлива гра для учнів 4-6 класів, яка сприяє розвитку фізичних даних, формує  відчуття колективізму, виховує вміння приймати рішення в обмежений проміжок часу. У грі кожна дитина має можливість здобути свою локальну перемогу: здійснити результативну атаку чи зупинити суперника , зірвавши з паска суперника стрічку. Команду у кількості 12-15 дітей складають всі бажаючі. Обов’язковою умовою участі команди у змаганнях  є наявність у команді дівчаток. Тренерами команд є вчителі фізичного виховання .

У 2011-12 навчальному році у проекті будуть брати  участь команди 8 шкіл м. Івано-Франківська. Вони носитимуть назви  визначних  людей нашого міста.

Команди-учасниці проекту складуть  Дитячу регбійну лігу Івано-Франківська.

У першому сезоні буде проведено два турніри. З 19 листопада по 17 грудня  буде розіграний Кубок Святого Миколая, а з 28 січня стартує перший чемпіонат Дитячої регбійної ліги Івано-Франківська з регбі-5.

Участь у цьому проекті є безкоштовною для всіх його учасників. Команди забезпечені комплектами форми для гри, м’ячами та іншим інвентарем., необхідним для тренувань і участі у змаганнях.

Краща команда Івано-Франківська у 2012 році візьме участь у Всеукраїнському Фестивалі  регбі-5 у Одесі.


 

Всі новини
 

18 лютого 2013 р.
Чемпіонат Івано-Франківська з регбі-5 : за крок до завершення першого етапу.


 


17 лютого 2013 р.
Зимовий Кубок Галичини з регбі


 


17 лютого 2013 р.
«Роланд» стартував

Зимовий чемпіонат Західної України з регбі.

 


09 січня 2013 р.
Фотоальбоми ігор (регбі-5)


 


22 грудня 2012 р.
Лауреати Кубка Святого Миколая


 


Сторінки: 1 2 3 4